You are using an outdated browser. Because of this, you will not be able to see this website as it was intended to. Please update to one of the following:

Partnerių prieiga

MEGA prekybos ir laisvalaikio centras Kaune
Atgal į sąrašą

Svarbiausia informacija

  • AdresasIslandijos pl. 32, Kaunas
  • Atidarymo metai2005 / 2016 plėtra
  • Bendras plotas102 000 kv. m
  • Bendras nuomojamas plotas83 000 kv. m
  • Nuomininkų skaičius225
  • Parkavimo vietų skaičius2 500
  • Baltic RED paslaugosValdymas ir vystymas
  • Pagrindiniai nuomininkai H&M Peek&Cloppenburg Rimi Senukai

Nekilnojamojo turto bendrovės Baltic RED vystomas prekybos ir laisvalaikio centras MEGA Kaune

Lietuvos širdyje, Kaune, 2005 metais atidarytas ir 2016 metais išplėstas prekybos ir laisvalaikio centras MEGA yra lengvai pasiekiamoje vietoje, ties svarbiausių Lietuvos kelių sankryža: Vilnius-Klaipėda ir „Via Baltica“ automagistralėmis, per vieną valandą pasiekiamas 2,2 mln. lankytojų.
Pro šią vietą per dieną pravažiuoja iki 60 tūkst. automobilių, kurie perveža apie 50 mln. keleivių per metus. Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA Kaune yra šalia didžiausio miegamojo rajono, kuriame gyvena apie 70 tūkst. gyventojų. Iš miesto centro MEGA lengvai pasiekiama automobiliu arba viešuoju transportu tik per 10 minučių.

Nekilnojamojo turto bendrovės Baltic RED valdomas prekybos ir laisvalaikio centras MEGANekilnojamojo turto bendrovės Baltic RED vystomas prekybos ir laisvalaikio centras MEGANekilnojamojo turto bendrovės Baltic RED vystomas prekybos ir laisvalaikio centras MEGA

2016 m. gruodžio mėn., įgyvendinus projektą, prekybai skirtas plotas MEGOJE padidėjo daugiau nei 40 procentų – iki 102 tūkst. kvadratinių metrų, o nuomininkų skaičius išaugo iki 225. Prekybos ir laisvalaikio centre MEGA esančios parduotuvės apima itin platų prekių ir paslaugų asortimentą: nuo mados iki statybinių medžiagų. Čia įsikūrę tokie mados prekių ženklai kaip 4F, ALDO, CROPP, DEICHMANN, ESPRIT, GEOX, H&M, LINDEX, MASSIMO DUTTI, MOHITO, NEW YORKER, PEEK&CLOPPENBURG, PIERRE CARDIN, RESERVED, SINSAY, SKECHERS, SPORTLAND, TOMMY HILFIGER, UNITED COLORS OF BENNETON ir kt.

Nekilnojamojo turto bendrovės Baltic RED vystomas ir valdomas prekybos ir laisvalaikio centras MEGA Nekilnojamojo turto bendrovės Baltic RED vystomas ir valdomas prekybos ir laisvalaikio centras MEGANekilnojamojo turto bendrovės Baltic RED vystomas ir valdomas prekybos ir laisvalaikio centras MEGA

Vaikams MEGOJE įrengta unikali erdvė – didžiausias Lietuvoje, net 1500 kv. m., naujos kartos vaikų edukacinis pramogų centras, sukurtas pagal koncepciją „žaidžiu – žinau”. CURIOCITY – miestas smalsiems vaikams, kuriame edukacija vyksta per žaidimą – vaikų edukaciniame pramogų centre rasite net 12 realų pasaulį atkuriančių aktyvių bei išradingų veiklų. Čia taip pat įsikūrę: didžiausias Baltijos šalyse sporto ir sveikatingumo centras VS – FITNESS, modernus kino centras CINAMON,  boulingo ir biliardo klubas STRIKE HOUSE, kontaktinis zologijos sodas ZOOPARK, vamzdinė čiuožykla, lauko ir vidaus vaikų žaidimo aikštelės, traukinukas bei daugiau nei dvidešimt restoranų ir kavinių, kurie sukuria ne tik komercinį, bet ir socialinį traukos centrą: čia ne tik patogu apsipirkti visai šeimai, bet ir susitikti su draugais bei turiningai praleisti laiką.

Nekilnojamojo turto bendrovės Baltic RED vystomas ir valdomas prekybos ir laisvalaikio centras MEGA Nekilnojamojo turto bendrovės Baltic RED vystomas ir valdomas prekybos ir laisvalaikio centras MEGA

Išskirtinis prekybos centro akcentas – daugiau kaip 10 m aukščio, 4 m pločio, 11 m ilgio jūrinis akvariumas su daugiau nei 30 rūšių tropinių žuvų ir 6 jūros rykliais. Aukščiausias Baltijos šalyse MEGOS akvariumas – vienas įspūdingiausių reginių šalyje.

Nekilnojamojo turto bendrovės Baltic RED vystomas ir valdomas prekybos ir laisvalaikio centras MEGA - jūrinis akvariumas Nekilnojamojo turto bendrovės Baltic RED vystomas ir valdomas prekybos ir laisvalaikio centras MEGA - jūrinis akvariumas