You are using an outdated browser. Because of this, you will not be able to see this website as it was intended to. Please update to one of the following:

Partnerių prieiga

MEGA prekybos ir laisvalaikio centras Kaune
Atgal į sąrašą

Svarbiausia informacija

  • AdresasIslandijos pl. 32, Kaunas
  • Atidarymo metai2005 / 2016 11 mėn. plėtra
  • Bendras plotas102 000 kv. m
  • Bendras nuomojamas plotas83 000 kv. m
  • Nuomininkų skaičius220
  • Parkavimo vietų skaičius2 500
  • Pagrindiniai nuomininkai Rimi Senukai

„Lietuvos širdyje, Kaune, 2005 metais atidarytas prekybos ir laisvalaikio centras MEGA yra lengvai pasiekiamoje vietoje, ties svarbiausių Lietuvos kelių sankryža: Vilnius-Klaipėda greitkeliu ir „Via Baltica“ automagistrale, per vieną valandą pasiekiamas 2,2 mln. lankytojų. Pro šią vietą per dieną pravažiuoja iki 60 tūkst. automobilių, kurie perveža apie 50 mln. keleivių per metus. Prekybos centras yra šalia didžiausio Kaune miegamojo rajono, kuriame gyvena apie 70 tūkst. gyventojų. Iš miesto centro MEGA lengvai pasiekiama automobiliu arba viešuoju transportu tik per 10 minučių.

Prekybos ir laisvalaikio centre MEGA esančios parduotuvės apima visą galimą prekių ir paslaugų asortimentą: nuo mados prekių iki statybinių medžiagų. Modernus kino centras, boulingo ir biliardo klubas, vaikų pramogų klubas, pirmasis Lietuvoje kontaktinis zologijos sodas, traukinukas bei dešimt restoranų ir kavinių sukuria ne tik komercinį traukos centrą, bet ir socialinį: čia ne tik patogu apsipirkit visai šeimai, bet ir susitikti su draugais bei turiningai praleisti laiką; nuolat vyksta įvairių renginių, akcijų, parodų.

Išskirtinis prekybos centro akcentas – daugiau kaip 10 m aukščio, 4 m pločio, 11 m ilgio jūrinis akvariumas su daugiau nei 30 rūšių tropinių žuvų ir 6 jūros rykliai. Aukščiausias Baltijos šalyse MEGOS akvariumas – vienas įspūdingiausių reginių šalyje.

2015 m. lapkričio mėnesį pradėti prekybos ir laisvalaikio centro „MEGA“ plėtros darbai

2016 m. gruodžio mėn., įgyvendinus projektą, prekybai skirtas plotas „Megoje“ padidėjo daugiau nei 40 procentų – iki 102 tūkst. kvadratinių metrų, o nuomininkų skaičius išaugo iki 200.

Išsiplėtusiose „Megos“ erdvėse įsikurė apie 70 naujų parduotuvių, paslaugų ir pramogų operatorių, tarp kurių ir vieno didžiausių tarptautinių mados prekių tinklų parduotuvė „Hennes & Mauritz“ („H&M“). Čia galima išvysti ir kitus, tiek jau gerai pažįstamus, tiek pirmą kartą į Lietuvą įžengusius populiarius prekių ženklus.

„Megoje“ taip pat duris atverė didžiausias Baltijos šalyse sporto ir sveikatingumo centras „VS – Fitness“, kuriame dirba apie 50 sporto, reabilitacijos ir medicinos specialistų. Čia lankytojų laukia sporto klubas su moderniausia įranga bei inventoriumi, varžybų standartus atitinkantys lauko teniso ir profesionalūs skvošo kortai, kovų menų ir kitų sporto užsiėmimų salės, jėgas galima išbandyti laipiojant alpinizmo siena. Tai vienintelis sporto klubas Lietuvoje, turintis slidinėjimo ir „Fitness bike“ zoną, kur sportuojant individualiai trenerį pakeičia interaktyvus ekranas. Sveikatingumo centras teikia konsultacijų, diagnostikos, kūno sudėties analizės, sportininkų reabilitacijos, testavimo, masažų, grožio ir kitas paslaugas.

Vaikams  „Megoje“ įrengta unikali erdvė – didžiausias Lietuvoje, net 1500 kv.m., naujos kartos vaikų edukacinis pramogų centras, sukurtas pagal koncepciją “žaidžiu –  žinau”. “CurioCity” – miestas smalsiems vaikams, kuriame edukacija vyksta per žaidimą – vaikų edukaciniame pramogų centre rasite net 12 realų pasaulį atkuriančių aktyvių bei išradingų veiklų: garsų, spalvų, žmogaus kūno, gamtos jėgų, emocijų, galvosūkių, inovacijų bei atradimų, žemės ir kosmoso, miesto gyvenimo, statybų ir architektūros, fermos – ūkio, kulinarijos erdves!

Restoranų zoną „Megos“ antrajame aukšte papildė vasaros lauko terasa, o šalia prekybos centro suformuotos žaliosios zonos: parkelis su vaikų žaidimo aikštelėmis, amfiteatru bei lauko prekybos vietomis. Lankytojų patogumui pastatyta daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė.“