You are using an outdated browser. Because of this, you will not be able to see this website as it was intended to. Please update to one of the following:

Partnerių prieiga

MEGA prekybos ir laisvalaikio centras ir biurai Klaipėdoje
Atgal į sąrašą

Svarbiausia informacija

  • AdresasŠilutės pl. 35, Klaipėda
  • Bendras plotas42.373 kv. m
  • Parkavimo vietų skaičius900
  • Baltic RED paslaugosValdymas ir vystymas

Prekybos ir laisvalaikio centras „Mega“ Klaipėdoje su integruotu 12 aukštų verslo centru – daugiau nei 35.000 kv. m. prekybinio ploto objektas, atsirasiantis vietoje dabar Baltijos, Vilniaus ir Šilutės gatvių sankryžoje veikiančio vieno aukšto prekybos pastato, kuris bus orientuotas į šeimą ir laisvalaikį. Naujosios „Megos“ asortimentas bus skirtas kasdieniams poreikiams, namų segmentui, dar apie 15% prekybinio ploto bus skirta pramogoms, apie 10% – restoranams ir kavinėms. Klaipėdoje bus atidarytas vaikų pramogų centras toks pat, kaip ir Kauno prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ – „CurioCity“. Per du aukštus išsidėsčiusiose patalpose suplanuota 10 teminių erdvių, amfiteatras renginiams, edukacinių užsiėmimų ir gimtadienių salės. Prekybos ir laisvalaikio centras turės 900 automobilių talpinančią aikštelę.

Kiekvieno biurų pastato aukšto nuomojamas plotas sieks apie 340 kv. m, o bendras plotas – daugiau kaip 4.000 kv. m. Jame bus įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje tilps apie 100 automobilių.

Nekilnojamojo turto bendrovės Baltic RED vystomas prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, Klaipėda Nekilnojamojo turto bendrovės Baltic RED vystomas prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, Klaipėda Nekilnojamojo turto bendrovės Baltic RED vystomas prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, Klaipėda Nekilnojamojo turto bendrovės Baltic RED vystomas prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, Klaipėda