You are using an outdated browser. Because of this, you will not be able to see this website as it was intended to. Please update to one of the following:

Partnerių prieiga

Baltic RED – atsakingas partneris

Apie mus

Baltic RED – viena didžiausių komercinio nekilnojamo turto plėtros ir valdymo kompanijų Baltijos šalyse.

Teikiame aukštos kokybės integruotas komercinio nekilnojamojo turto paslaugas nuo 2002 metų. Specializuojamės prekybinės paskirties nekilnojamojo turto srityje; taip pat plėtojame ir valdome logistikos centrus bei biurų kompleksus.

Įmonėje dirba daugiau, kaip 40 darbuotojų. Mūsų komanda, kurią sudaro nekilnojamojo turto, mažmeninės prekybos bei kitose srityse ilgametę patirtį turintys profesionalai, atsakingai rūpinasi projektu nuo koncepcijos sukūrimo iki sėkmingo jos įgyvendinimo.

Mūsų atsakomybėje esantis tiek vietinių, tiek užsienio investuotojų nekilnojamasis turtas sudaro daugiau, kaip 600 tūkstančių kvadratinių metrų. Iš jų net  250 tūkstančių kvadratinių metrų apima projektai, kurie buvo įgyvendinti mūsų plėtros komandos.

Sėkmingai dirbame Baltijos šalių ir Baltarusijos rinkose –  tai šalys, kurių galimybes vertiname nuolat, o specifinę aplinką išmanome puikiai. Esame Tarptautinės prekybos centrų tarybos (International Council of Shopping Centers) nariai, aktyviai dalyvaujame šios organizacijos Baltijos šalių komiteto veikloje, teikdami savo įžvalgas ir konsultacijas.

"Euromoney Awards 2008"

Sėkminga Baltic RED komandos veikla įvertinta prestižiniuose apdovanojimuose „Euromoney Awards 2008“. Baltic RED pripažinta geriausia Turto Valdymo kompanija Lietuvoje ir pateko tarp dešimties geriausių Turto Valdymo kompanijų Šiaurės Europos regione. Įmonė taip pat įvertinta kaip viena stipriausių lyderių Lietuvoje 2015-2017 m.

Mūsų tikslas – nuoseklus ir ilgalaikis turto vertės augimas. Mes ne tik plėtojame ir valdome nuosavybę. Mes prisiimame atsakomybę už Jūsų investicijų vertę.

Apie teikiamas paslaugas ir patirtį